Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко в інтерв'ю «Українській правді».

«Так, звичайно, ця версія існує. Хочу звернути вашу увагу, що він поїхав з Херсона півроку тому. Зараз він працює в центральному апараті. Так, у них з Катериною було достатньо багато конфліктів, тому ця версія перевіряється», – сказав генпрокурор.

Як раніше повідомлялося, близько 08:30 ранку 31 липня Катерина Гандзюк вийшла з під’їзду. Із кущів їй назустріч вийшов невідомий чоловік років 20-25, який тримав у руках ємність із рідиною. Невідомий вилив рідину, попередньо кислоту, в обличчя жінки, після чого втік. Потерпілу з опіками доставили в лікарню.

Правоохоронці перекваліфікували напад і обливання кислотою працівниці Херсонської міської ради з хуліганства на тяжкі тілесні ушкодження з метою залякування.

Згодом, літак ДСНС транспортував до Києва постраждалу Катерину Гандзюк. Їй також надали державну охорону.

2 серпня, голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик заявила, що до нападу на Гандзюк можуть бути причетні працівники місцевої поліції.

Очільник націоналістичної організації С14 Євген Карась заявив, що 17 серпня вночі у Львові поліцейські напали на активістів, які малювали трафаретні написи «хто замовив Катю Гандзюк?»

Голова Національної поліції Сергій Князев нагородив працівника поліції, який отримав поранення від активістів, які малювали у місті трафарети із написом: «Хто замовив Катю Гандзюк». Також цьому правоохоронцю дадуть у Львові квартиру.

21 серпня правоохоронці затримали п'ятьох підозрюваних у замаху на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

ІА "Вголос": НОВИНИ