Нардеп із Самопомочі вирішив скласти мандат

Нардеп із «Самопомочі» вирішив скласти мандат

Народний депутат України від політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Журжій написав заяву про складання депутатських повноважень.

 Про це йдеться у повідомленні «Самопомочі» у Facebook.

У заяві на ім'я голови Верховної Ради Андрія Парубія Журжій написав, що «напередодні виборів у парламенті стався відкат проведених реформ».

За інформацією Журжія, він не бачить причин для подальшого перебування в Раді, оскільки Верховна Рада зупинила роботу над проведенням основних економічних реформ, таких як введення податку на вивезений капітал і ліквідація податкової поліції та економічних підрозділів СБУ і Нацполіції.

Андрій Журжій в період з 2005 по 2014 рік працював у Групі компаній «Фоззі» керівником юридичного департаменту, був президентом товариства з обмеженою відповідальністю «Група Компаній «Інвестиційні партнери». Є членом Правління Асоціації правників України, очолює Дисциплінарний комітет Української асоціації інвестиційного бізнесу. Також Журжій є членом Громадської ради, яка створена при Антимонопольному комітеті України.

Журжій зможе скласти депутатські повноваження після того, як голова Ради ініціює голосування за його відставку в парламенті. Якщо Рада ухвалить рішення Журжія, то його місце займе Юлія Вусенко (№ 36 виборчого списку), яка є депутатом Луцької міськради.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram