Новостворений український авіаперевізник сьогодні виконає перші рейси

Новостворений український авіаперевізник сьогодні виконає перші рейси

Сьогодні, 21 травня 2018 року, український авіаперевізник SkyUp виконає перші два рейси.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, інформує прес-служба Мінінфраструктури.

«Сьогодні мають відбутися два перші рейси SkyUp до курортних міст Єгипту. Але нагадаю, що у планах авіакомпанії на перший рік роботи – не тільки виконання міжнародних чартерних перевезень, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків», – зазначив Омелян.

Урядовець додав, що Державна авіаційна служба України наразі максимально сприяє роботі як національних, так і іноземних компаній.

Як відомо, чартерні перевезення авіакомпанії SkyUp у 2018 році будуть здійснюватися з Києва, Харкова, Львова та Одеси за 16 напрямками - Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тірана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.

Планується, що перші внутрішні українські регулярні рейси запустяться в кінці червня 2018 року. На першому етапі рейси заплановано за двома напрямками: Київ – Одеса, Харків – Одеса.

Міжнародні регулярні рейси в 2018 році плануються за такими напрямками: Київ – Барселона, Київ – Дубай, Київ – Ларнака.

З 2019 року мережа маршрутів буде розширюватися разом зі зростанням парку літаків авіакомпанії SkуUp.

У 2019 році планується збільшення бортів до 8.

Також авіакомпанія SkyUp підписала контракт з корпорацією The Boeing Company на 624 мільйони доларів на виробництво п'яти високотехнологічних літаків серії Boeing 737 Max з можливістю дозамовлення ще п'яти літаків. Таким чином, у 2023-2024 роках в Україні з`явиться до десяти нових надсучасних літаків, які використовуватимуться українською авіакомпанією. Це безпрецедентний контракт для українських авіакомпаній.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram