Окупанти на Донбасі розкрадають отримане з РФ пальне та запчастини, - розвідка

Бойовики на окупованому Донбасі розкрадають отримані з Російської Федерації паливно-мастильні матеріали та запчастини до техніки.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Як зазначається, російське командування, у зв’язку із незадовільним рівнем бойової готовності підрозділів військових РФ на Донбасі, зобов’язало командний склад особисто очолювати раптові перевірки, у першу чергу -  в передвихідні та вихідні дні.

«Під час перевірки посадовими особами служб озброєння та паливо-мастильних матеріалів 1 АК виявлено: у 3 окремій мотострілецькій бригаді (Горлівка) - чисельні факти розукомплектування і розкрадання отриманих з території РФ ремонтних комплектів і запчастин, внаслідок чого більшість колісної техніки бригади знаходиться у несправному стані, а поточні ремонтні роботи автомобілів транспортної групи проводяться, як правило, за власний рахунок особового складу», - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що в одному з підрозділів у Новоазовську встановлено факти незаконного списання великої кількості пально-мастильних матеріалів та викрадення горючого майже в кожному другому автомобілі з перевірених.
 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram