Після жвавого дебюту матчу «Чорноморець» - «Карпати», коли команди обмінялися гольовими моментами, господарі залишилися у меншості. На 29-й хвилині Ковалець відповів Вербному на поштовх, вдаривши опонента в обличчя і за це отримав пряму червону картку.

Проте, отримавши чисельну перевагу, «Карпати» нею не скористалися. Більше того, одесити продовжували періодично турбувати оборону львів'ян. Наприкінці поєдинку дует Бойчишин-Друді кинув у бій колумбійців Бедою та Кортеса, але це не принесло гостям жодних дивідендів.

Натомість, «Олександрія» вимучила перемогу завдяки голу наприкінці матчу – Гліб Бухал скористався фланговою подачею і плутаниною в захисті «Маріуполя», проштовхнув м'яч в ближній кут воріт гостей - 1:0.