Українська шаблістка Ольга Харлан виграла Гран-прі Сеула в Південній Кореї. Про це повідомляє iSport.

Лідер збірної України з фехтування завдяки високому рейтингу розпочала виступ відразу в 1/32 фіналу, в якому перемогла японку Місакі Емура (15:10). У наступному поєдинку Оля у напруженій боротьбі вибила француженку Сару Бальзар (15:14), опісля виграла в італійки Ірене Веккі (15:13), а в бою за потрапляння до півфіналу виявилася дужчою за угорку Лізи Пустаї (15:8).

У півфіналі наша шаблістка обіграла ще одну представницю Франції, Манон Брюне (15:12). А у вирішальному поєдинку залишила без золотої медалі господиню доріжок Кім Чжі Йон (15:14).

Таким чином, Ольга виграла перший турнір, який є відбірковим на Олімпійські ігри-2020 у Токіо.

Як повідомляв «Вголос», раніше Ольга Харлан завоювала "срібло" на етапі Кубка світу в Афінах.