Олімпіада-2018 українська біатлоністка стала заручницею неприємної ситуації

Олімпіада-2018: українська біатлоністка стала заручницею неприємної ситуації

Біатлоністка збірної України на Олімпійських іграх-2018 Юлія Джима стала заручницею неприємної ситуації. Українка стала жертвою підстави, в результаті якої вона ризикує втратити одну індивідуальну гонку на Іграх в Пхенчхані і не виступити в мас-старті.

Про це повідомляє obozrevatel.com

Справа в тому, що в гонці з масовим стартом виступають тільки 30 кращих спортсменок. 15 з них - за квотою загального заліку Кубка світу. Решта 15 вакансій добирають всі призерки Олімпіади, а також ті, хто набрав у Пхенчхані максимальну кількість балів.

Спочатку тренери збірної розраховували, що Джима, яка йде 16-й в заліку Кубка світу, займе місце дискваліфікованої росіянки Юрлової, що займає 12-ту сходинку. Однак МОК не став піднімати українку в топ-15 на Іграх-2018, скоротивши квоту до 14 місць.

Таким чином, щоб потрапити в мас-старт, Юлі необхідно добути медаль в індивідуальній гонці. Тоді вона зможе пройти за квотою медалістів. Або ж Джима повинна фінішувати в топ-5 і сподіватися, що конкурентки наберуть недостатню кількість очок. В іншому випадку вона виявиться в «прольоті».

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram