Особливі діти та вихователі: чим вражає Роздільський дитячий інтернат (ФОТО)

23.09.2017 10:21
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Робоча група із очільником, заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком проінспектувала комунальні заклади, зокрема Львівщини відвідала Роздільський дитячий будинок-інтернат.

Про це повідомляє кореспондент "Вголосу". 

У цьому інтернаті - 77 вихованців, які у перебувають тут цілодобово. У закладі досить затишні та комфортно обладнані кімнати, сучасний спортзал. Та й сама атмосфера спілкування вихователів та підопічних досить душевна. 

За словами директора закладу Івана Корди, у цих дітей важка і глибока розумова відсталість. Хлопцями опікується персонал чисельністю 78 осіб. Зарплата в середньому становить 2700 грн. При чому попри невисокі зарплати вони так звикли до своїх вихованців, що не покидають місце праці попри щоденне емоційне виснаження від роботи. Загалом фінансування закладу на рік – 8 млн грн.

Очільник робочої групи Володимир Гірняк додав: «Ми вже були у цьому інтернаті тиждень тому. І були вражені. Тут працюють Герої. Адже це люди, які за 2600 грн виконують досить складну психологічну роботу. Їм однозначно треба додати на зарплати і зробити все, аби вони виконували свою роботу у комфортних умовах».

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm