Пам`ять оперної зірки та бійця АТО Василя Сліпака вшанують відкритим музичним марафоном

Музичним відкритим марафоном «Тихі дні любові і музика миру» вшанують львів`яни пам`ять свого земляка – світової оперної зірки Василя Сліпака, який загинув торік від кулі снайпера у зоні АТО.
Фото: Радіо Свобода Фото: Радіо Свобода

Про повідомили в обласній філармонії, пише Укрінформ.

«З 29 червня по 1 липня у різних локаціях Львова вперше відбудеться Відкритий міжнародний музичний марафон пам’яті Василя Сліпака «Тихі дні любові і музика миру». У такий спосіб громадськість вшанує пам’ять новітнього героя, добровольця, який загинув від кулі снайпера на сході України»,- зазначив директор філармонії Володимир Сивохіп.

За його словами, кожен день марафону буде присвячений окремому виду музичного мистецтва: хоровій, фортепіанній та оперній музиці. Організатори обіцяють участь лише найкращих музикантів з Європи та України. Усі місця, де звучатиме музика, пов’язані із життям і творчістю Сліпака.

Серед учасників  - друг і композитор співака Євген Гальперін, який написав музику до десятків трилерів, науково–популярних та дитячих фільмів. Марафон відвідає і Ніколас Краузе – всесвітньовідомий французький диригент, засновник, головний диригент і художній керівник Оркестру Нової Європи.

У програмі марафону «Тихі дні любові і музика миру» також буде спеціальна хорова програма в пам’ять про легендарного керівника хорової капели «Дударик» Миколи Кацала. Капела стала майданчиком для багатьох нині відомих виконавців і дала їм можливість гастролювати по всьому світу, зокрема і для Василя Сліпака.

З ініціативи композитора і учасника марафону Олександра Козаренка відбудеться ще одна спеціальна подія – конференція «Василь Сліпак і українська діаспора: незіграна роль» за участі мистецтвознавців та композиторів.

Окремою подією музичного марафону стане прем’єра документального фільму «МІФ». Унікальний проект, який розповідає про життя і загибель Василя Сліпака, про його вчителів і талант, якому немає рівних. Фільм покажуть в різних країнах світу і в Україні. Але прем’єра відбудеться у Львові.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

 • подумалось15 червня 2017 09:39 Відповісти IP:  93.77.158.--- Назва марафону пам"яті В.Сліпака, Героя України, Воїна, Сина України, талановитого
  Голосу України який загинув від
  рук ублюдків луган-дона--- «Тихі дні любові і музика миру» трошечки не співпадає з певним внутрішньо-патріотичним розумінням даного заходу. Назва "присипляє", "забаюкує", "вмиротворює", "гіпнотизує", "розслабляє", ітд.тп. Доречі, ці всі! т.зв. делікатні словоформи є в стилі боягузливих очільників Львова. А чому б не назвати, наприклад,: "Пісня--це наша зброя!"., або "Твій голос- це зброя в нашій боротьбі!", " Піснями вбивайте ворогів!" або щось в тому дусі. Не розумію!
 • Факт 14 червня 2017 11:50 Відповісти IP:  82.145.222.--- Тисячі убитих, мільйони знедолених. Чи розуміє кремлівська погань, що наробила з "братською дружбою" в довгостроковій перспективі?
  Бездумна і божевільна банда узурпувала владу в Росії. І кінця-краю цьому не видно.
  Весь жах у тому, що зроблене на даному історичному етапі Є НЕЗВОРОТНІМ.
  Кому взагалі в голову могла впасти думка про цю війну? Навіщо? - громадський активіст Іван Валетов
  https://www.facebook.com/ian.valietov?fref=ts
 • 201714 червня 2017 09:11 Відповісти IP:  178.62.34.--- Опять будут завывания на телячьей мове....Щенэвмэрлыки маразматические.
 • Богдан 14 червня 2017 10:33 Відповісти IP:  77.123.170.--- ЗАКРИЙСЯ, Г.Н.И.Д.О. КАЦАПСЬКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm