Папа Римський виділив півмільйона євро на відбудову Донбасу

Комітет Папи Римського виділив півмільйона євро на проекти з відбудови Донбасу і соціальний захист внутрішньо переміщених осіб
Про це  повідомила керівник відділу соціальних проектів Асоціації «Еммануїл», яка отримала цей грант, Галина Кучер, передає УНІАН.

«Грант ми отримали не спонтанно, було проведено піврічну роботу, завершено численні переговори, подано безліч пропозицій на розгляд. Таким чином, нам вдалося отримати кошти в розмірі 499 тис. 495 євро, зібрані Папою Римським Франциском для відбудови Донбасу, щоб допомогти людям, які постраждали від військового конфлікту на сході», - сказала вона.

Кучер зазначила, що грант є різнобічним, оскільки кошти передбачено і для надання медичної допомоги переселенцям, і для дитячих таборів у зоні АТО, і для відновлення опалення в дитячих садках і школах, а також на заміну газових котлів на твердопаливні (в Мар'їнці й Красногорівці вже 3 роки відсутнє газопостачання).

Прес-секретар благодійного фонду «Ініціатива «Папа для України» Олена Кулигіна,  повідомила, що ведеться співпраця з 60 організаціями, які теж пропонують свої ініціативи і завдяки грантовим коштам втілюють у життя нові проекти. За її словами, на сьогодні було виділено 150 тис.євро на дитячі табори, в які фонд відправляє дітей із зони АТО на час літніх канікул, така сама сума пішла на закупівлю нових котлів для жителів Мар'їнки і Красногорівки, 72 тис. євро було витрачено на медичну допомогу, 72 тис. євро було направлено на ремонт опікового відділення міської лікарні №3 у м Краматорськ, 8 тис. 100 євро було направлено на ремонт дитячого садка «Золотий ключик» і 1 тис. 500 євро на буріння свердловини в с. Бахмутка.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram