«Підітретеся в туалеті, добре?» – подруга «козлофілки» звернулась до нардепа (ВІДЕО)

Під час обговорення депутатського законопроекту про зняття недоторканності нардеп від ВО «Свобода» Юрій Левченко та представниця БПП, віце-спікер Ірина Геращенко трохи посварилися і згадали про «козлів».

Юрій Левченко із трибуни вимагав, щоб парламентарі спершу розглянули законопроект №6773, адже він був зареєстрований раніше від президентського.

«А потім з тим своїм шахрайським, шулерським (законом – ред.) робіть що завгодно. Голосуйте - не голосуйте. Можете хоч підтертися тим законом. Робіть з ним що завгодно», - зазначив він.

Як наслідок, Ірина Геращенко вирішила навчити його «коректно доповідати без нецензурної лексики»:

«Підтиратися будете в туалеті, де ви шашки запалювали. Добре?»

На це Левченко відповів: «Пані Ірино, ви давайте такі самі лекції представникам вашого президента, які «козлів хочуть виносити». Один вже козлів хотів винести, опинився в Ростові. Подивимося де опиниться цей».

Нагадаємо, на початку жовтня під час блокування трибуни ВРУ нардепка від БПП, представник Порошенка в Раді Ірина Луценко горлала своєму колезі по партії Олегу Недаві, щоб «виніс козла нафіг», маючи на увазі свободівця Юрія Левченка, який намагався не допустити голосування за злочинний президентський закон по Донбасу. Згодом Луценко заявила, що такими криками захищала подругу Ірину Геращенко від Левченка «в екстазі».

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram