Пісня – не менш потужна зброя, аніж «Гради», - воїн АТО

Ми воюємо за Україну, і наша душа має бути показана в україномовних піснях. У піснях воїнів АТО, зокрема. Тому створили україномовний диск, який містить композиції, наповнені пережитими на війні емоціями.

Про це у коментарі кореспонденту «Вголосу» розповів учасник Майдану, боєць батальйону Кульчицького Зиновій Медюх, автор пісень, що ввійшли до альбому #ПісніВійни, який сьогодні презентували у Львові.

«Цей альбом - потужна україномовна армада слова, думки та пісні людей, що її написали. Це те, що у нас на серці і нас болить, - зазначив він. - Дуже важливо, коли слова йдуть з серця. Тільки тоді хлопці на фронті можуть їх почути».

За його словами, війна на Сході, яка є гібридною, почалася через вплив російської пісні також. Тому потрібно  змінювати цю ситуацію. «Я вважаю, що пісня – це не менш потужна зброя, аніж «Гради». Треба побороти  інформаційну навалу ворога», - додав воїн.

До слова, Зиновій Медюх є автором двох пісень, що ввійшли до альбому. Це «Дівчина з Майдану» та «Молитва на Різдво».

Нагадаємо, сьогодні, 12 жовтня, у Львові до Дня захисника України презентували унікальний альбом сучасних фронтових пісень #ПісніВійни. Компакт-диск містить 15 композицій. Їх написали воїни АТО під впливом пережитого на війні на Сході України.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram