Польські вболівальники вивісили політичний банер на матчі Ліги Чемпіонів (ФОТО)

2 серпня на матчі варшавської «Легії» з казахстанською «Астаною» польські вболівальники вивісили на трибуні великий банер, вшановуючи пам'ять про загиблих під час Варшавського повстання (найбільша операція Армії Крайової, яка тривала впродовж трьох місяців, розпочалася 1 серпня 1944 року.).
банер на стадіоні до роковин Варшавського повстання банер на стадіоні до роковин Варшавського повстання

Матч відбувся в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів і закінчився з рахунком 1:0 на користь «Легії». Хоча за сукупністю результатів двох матчів в наступний раунд пройшла казахська команда, варшавська «Легія» боротиметься за вихід у груповий раунд Ліги Європи, повідомляє газета Wyborcza.

Упродовж матчу з даху стадіону «Легії» звисав банер з образом хлопчика у військовому мундирі, якому німецький солдат приклав до скроні пістолет. Зображення, присвячене 73-ій річниці Варшавського повстання, містило напис англійською: «Під час Варшавського Повстання Німці вбили 160 тисяч осіб. Тисячі з них були дітьми». Як на це відреагував Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА), який карає за банери, не пов'язані з грою?

У виданні «The Independent» написали, що це найбільш зворушливий банер на матчі, який вони бачили. «Sports Illustrated» поставив цю новину як одну з найголовніших. Також про таке вшанування пам'яті писали сайти в Бразилії та Італії.

За офіційною інформацією, вивіска банера була погоджена і схвалена УЄФА, щоб клуб вшанував річницю початку Варшавського Повстання. Мирослав Старчевський, віце-президент Мазовецького футбольної асоціації, додає, що більше неприємностей принесли б підпали на трибунах: «На щастя, вболівальники їх не підпалювали. Також знаю, що суддя мав проблеми під час гімну. Вболівальники співали ще й наступний куплет, а він мав вже розпочати матч. Не було расистських вигуків та ненормативної лексики».

Ще недавно дисциплінарна комісія УЄФА в рамках акції «zero tolerance» не дозволяла вивішувати банери, не пов'язані з матчем і карала за них. Наприклад, у 2012 році за банер, пов'язаний з Варшавським Повстанням, був покараний вболівальник. Правила дещо змінилися, тому УЄФА до кожного випадку підходить індивідуально.

«Невідомо, що делегат написав у протоколі, але на брифінгу перед зустріччю у нього не було заперечень і «Легія» може бути спокійна», – наголосив Старчевський.

 

«Вголос»

 

Теги: банер, Легія

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 11 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Лис Микита13 серпня 2017 13:54 Відповісти IP:  91.196.55.--- "Разопьятий малчик " з лу[***]ії виглядає набагато крутіше.
 • ЛЕВ4 серпня 2017 13:39 Відповісти IP:  188.230.60.--- Порожні ляські понти... А найбільшою операцією т.з. АК було нищення цивільного українського населення на окупованих на той час німцями українських землях.
 • В.Путенко7 серпня 2017 09:02 Відповісти IP:  46.63.70.--- Ви: ЛЕВи та т.п. Т.Д., "дограєтесь" зі своєю "печерною", а верніше, "надплонинною" ксенофобією до того, що самі поїдете (повезуть) в Россію... на Колиму. Там і сконаєте.
 • Мовознавець13 серпня 2017 13:58 Відповісти IP:  91.196.55.--- Хлопе, ти непевне обкурився, або граматику в школі тобі викладав вчитель праці.
 • ультрас4 серпня 2017 12:39 Відповісти IP:  178.210.158.--- Легія тримає марку по перформансу-це вищий пілотаж...
 • Гость4 серпня 2017 13:22 Відповісти IP:  91.185.88.--- "Легия" будет держать марку и тогда, когда потомки польских хозяев будут забирать свою собственность во Львове.
 • Громадянин12 серпня 2017 14:35 Відповісти IP:  194.44.36.--- Львів був заснований українським князем Данилом Галицьким. І жили в ньому українці. Пізніше приходили різні окупанти, яких через певний час гнали зі Львова.
  Якщо окупант колись встиг щось збудувати, то це зовсім не значить, що його внуки мають сьогодні на це якісь права.Якщо поляки претендують на нерухомість у Львові, тоді їм треба відповісти за геноцид українців, в яких поляки забрали землі на яких побудовані ці польські будівлі.
 • Богдан4 серпня 2017 17:28 Відповісти IP:  77.123.170.--- Кацапота й,об.нута!!! Ще не так давно ви заявляли, що Львів -,,исконно русский город", ну бо Галицькая Русь й т. д. й т. п. Тепер же, коли зрозуміли, що вам тут нічого не світить почалася нова пісня про ,,исторически польский Львов"! І зовсім не тому, що ви раптом поляків полюбили, а тому, що українців тепер ви ненавидите ще більше ніж поляків! Реституцією лякаєте! А чого ви так за нас розпереживалися? Своїми проблемами займіться, а від нас від,єб.іться!!! Львів - це Галицька Русь-Україна!!!
 • ЛЕВ4 серпня 2017 13:34 Відповісти IP:  188.230.60.--- Так їм і в мацкфє щось належиться...
 • как цап9 серпня 2017 08:57 IP:  194.44.136.--- там взагалі вже ччени рулять і москалів копають як овець. і документів їм не треба ніяких
 • Гость4 серпня 2017 15:59 IP:  91.185.88.--- Видишь ли, Москва - российский город, а Львов столетиями развивался, строился, как польский город, и принадлежал он Польше, украинские холопы только прислуживали в нем.
  В центре города практически на каждом доме есть фамилия собственника - если не на фронтоне, то на воротах или на решетке в подворотне.
  А в Польше имеются документы на эти здания.
  А ещё есть документы на землю под семейными склепами на Личаковском кладбище. Думаю, ты в курсе Дня Всех Святых?
  С каждым годом в эти дни приезжает все больше родственников из Польши.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm