Порошенко назвав дату досягнення Україною всіх стандартів НАТО

Президент України Петро Порошено заявив, що до 2020 року Україна прагне досягти усіх стандартів НАТО та закріпити повну взаємодію із силами Альянсу.

Про це він заявив під час спільної прес-конференції із генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, повідомляє ТСН.

«Нашою метою є досягнення стандартів НАТО та повна взаємодія з силами НАТО до 2020 року. Для цього ми реалізуємо Річну національну програму в рамках Комісії Україна-НАТО. Досягнення стандартів НАТО та відповідність критеріям членства є основними завданнями реформ у сфері безпеки та оборони України. Наш нещодавній значний крок вперед – ухвалення нового Закону про національну безпеку. Україна вдячна Альянсу за значний внесок у створення цього документа», – заявив Порошенко.

Він також зазначив, що інтеграція до ЄС та НАТО є основним пріоритетом української зовнішньої політики, яка визначена народом, а тому цей курс повинен бути зафіксованим у Конституції.

Порошенко висловив сподівання і на підтримку НАТО в питанні введення миротворчої місії ООН на Донбасі.

«Ми розраховуємо на підтримку НАТО в рамках багатонаціональної місії з підтримання миру під мандатом ООН на Донбасі, яка матиме повний доступ по всій окупованій території України, включаючи неконтрольовану частину державного кордону», – заявив український Президент.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram