У 6-му турі «Зірка» зуміла переграти луганську «Зорю» – 2:1, повідомляє Укрінформ.

На гол Артема Громова, який на 19-й хвилині закотив м'яч у порожні ворота господарів, футболісти із Кропивницького спочатку відповили влучним ударом Хішама Ель-Хамдауї, який на 20-й хвилині, поклавши корпус, зльоту результативно пробив майже з кута воротарського майданчика. На 30-й хвилині «Зірка» заробила стандарт метрах в 30-ти від воріт. Максим Драченко потужно пробив практично по центру, але Олексій Шевченко м'яч в руках не втримав. Максим Прядун кинувся добивати - йому намагався перешкодити Василь Прийма, від якого м'яч і залетів у ворота «Зорі».

У паралельному матчі «Карпати» на домашньому стадіоні «Україна» у Львові розійшлися миром з «Олександрією» – 0:0.