Президент Франції розповів про перспективи НАТО

Президент Франції Еммануель Макрон під час прес-конференції за результатами саміту НАТО повідомив, що саміт НАТО, який відбувся в Брюсселі, сприяв зміцненню організації, дав змогу відверто обговорити ключові питання, модернізувати організацію та покращити її здатність реагувати на нові загрози.

Про це повідомляє Укріфнорм

«Другий день роботи на саміті НАТО в Брюсселі. Ми йдемо вперед з бажанням підтримувати єдність НАТО. Ось що ми маємо зробити для своїх збройних сил. Саміт НАТО – нове НАТО», - написав Макрон.

«Момент, який ніколи не слід забувати: сьогодні за столом зібралися люди, які були союзниками протягом 70 років. Це має важливе значення у сучасному світі», - додав він.

Виступаючи за результатами зустрічі, Макрон наголосив на тому, що нинішній саміт сприяв зміцненню Альянсу.

«Він (Альянс) став ще сильнішим після цих двох днів, ми прийняли важливі рішення, підтвердили бюджетний план, який відповідає нашим потребам», - наголосив французький президент.

Макрон також підтвердив намір збільшити витрати на оборону до 2% ВВП до 2024 року. При цьому він припустив, що ідея президента США Дональда Трампа щодо збільшення оборонного бюджету до 4% ВВП є «не дуже слушною».

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm