Президент Польщі не хоче, щоб Росія була ізольована від світу

Президент Польщі Анджей Дуда після розмов з президентом Латвії Раймондасом Вейонісом заявив, що обидва політики підтримують ідею продовження діалогу з Росією.

Про це повідомляє Польське радіо

«Ми зовсім не є прихильники того, щоб Росію ізолювати, щоб на Росію закриватися», – запевнив польський президент. Разом з тим, політик додав, що «з очевидних причин» – зокрема через окупацію українських земель Росією та її «агресивну, провокативну поведінку», над якими не можна пройти байдуже, – вони абсолютно не є «прихильниками підвищення рівня діалогу з Росією».

«Ми вважаємо, що він повинен залишитися на цьому ж рівні і також вважаємо, що санкції повинні бути збережені; і ми, безперечно, будемо проти будь-яких дій, що мали б вести до якогось перезавантаження у відносинах з Росією», – заявив президент Польщі Анджей Дуда.

«Спочатку Росія мусить проявити добру волю, показати, що вона хоче приєднатися до серйозної розмови на тему встановлення миру і заспокоєння ситуації, бо, на жаль, сьогодні вона є агресором і це – факти», – сказав польський президент.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram