Перший тайм пройшов у рівній і впертій боротьбі, де головною подією стала травма Мохаммеда Салаха, зіткнувся з Серхіо Рамосом.

Основні події в грі відбулися послпе перерви. Спочатку Карім Бензема підставив ногу під м'яч, який воротар «Ліверпуля» намагався вибити в поле, і снаряд полетів у самий кут воріт – 1:0.

Втім, через 4 хвилини, Садио Макне замкнув атаку «Ліверпуля» своїм точним ударом – 1:1.

А потім настав час головного героя матчу – Гаррета Бейла. На 64-й хвилині йому вдався красивий удар «ножицями» – у падінні через себе. А на 83-й Бейл пробив з дальньої дистанції. Воротар спробував зловити м'яч, але втратив його за лінію воріт.

Таким чином, «Реал» втретє поспіль виграв Лігу чемпіонів і встановив рекорд турніру.