Росія зробила ще один крок щоб з’єднатись із Кримом

Росія зробила ще один крок, щоб з’єднатись із Кримом

Автодорожня арка моста з Криму в сусідню Росію, що будується в Керченській протоці, вагою понад 5 тисяч тонн піднята в четвер на фарватерні опори - на висоту 35 метрів від рівня моря.

Повідомляє Корреспондент з посиланням на Інтерфакс.

"Поетапний процес зайняв близько п'яти годин. Протягом ночі арочний проліт закріплюватимуть, після чого рух по Керч-Єнікальському каналу відновиться", - йдеться в повідомленні.

Арку піднімали за допомогою 12 домкратів загальною вантажопідйомністю майже 8 тисяч тонн.

Зазначимо, що напередодні в Керчі до споруджуваного моста доставили на плавучих платформах автодорожню арку. Загалом морська операція з установлення арки в проектне положення займе до трьох діб.

Росія ввела заборону на судноплавство через Керченську протоку з 11 по 14 жовтня через установлення арки на опори моста, що будується.

Нагадаємо, 29 серпня стало відомо про встановлення першої арки на Керченський міст. У Росії це назвали ключовою подією будівництва.

Україна судитиметься з Росією через міст у Крим, оскільки українські порти зазнають суттєвих збитків, якщо цей об'єкт буде добудований. Суперечку між Україною і РФ розгляне міжнародний арбітраж.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram