Розпочато акредитацію журналістів на Всесвітні дні молоді у Польщі

Розпочато акредитацію журналістів на медійне висвітлення подій з Всесвітніх днів молоді та візиту Його Святості Папи Франциска до Польщі (Краків) у 2016 році.

Про це повідомили у Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові.

Он-лайн заявки на участь можна надсилати до 24 червня 2016 року.

Акредитацію журналістів проводитиме Католицьке інформаційне агентство на основі он-лайн заявок поданих за допомогою формуляра на сайті www.pope2016.com та на сторінці Всесвітніх днів молоді www.kraków2016.com.

Акредитація даватиме право до медійного обслуговування Всесвітніх днів молоді та візиту Його Святості Папи Франциска до Польщі у 2016 році.

Як зазначають у Консульстві, додаткову інформацію щодо процесу акредитації, програми та візиту розміщено на сторінці www.pope2016.com, робота якої в мережі Інтернет стартувала одночасно з початком акредитаційного процесу.

У Краків на Всесвітній День Молоді – за оцінками організаторів – може приїхати 5-6 тисяч журналістів і фотожурналістів із понад 200 країн. Всесвітній День Молоді 2016 пройде в Кракові в період 26-31 липня. Лейтмотивом зустрічі є слова: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя».

Офіційна програма візиту Франциска до Польщі, буде відома вже найближчим часом.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram