Саакашвілі у Європі дали посвідчення особи

Саакашвілі у Європі дали посвідчення особи

Екс-президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі оформив у Нідерландах посвідчення особи. Це дає йому право на проживання та роботу в Євросоюзі.

Про це екс-президент Грузії зазначив на своїй сторінці у Фейсбук

Саакашвілі зазначив, що сьогодні в Амстердамі йому оформили посвідчення особи. «Вперше за останній час, у мене з'явився документ, що засвідчує мою особу, - продовжив екс-президент Грузії, - Відразу по прибуттю у Нідерланди мені вручили посвідчення особи, що дає право на проживання і роботу в Євросоюзі, вся процедура зайняла всього кілька хвилин. Але я як ніколи рішуче налаштований повернути своє українське громадянство».

Як писав «Вголос», 12 лютого 2017 року ЗМІ повідомили про арешт Міхеїла Саакашвілі. Політика викрали з одного зі столичних ресторанів. Натомість у СБУ, ГПУ та Нацполіції однозначно заявили, що не мають стосунку до затримання. Не мали ніяких відомостей про арешт і в ДМС. 

Петро Порошенко заявив, що вирішувати долю Саакашвілі – не його обов'язок.

У Держприкордонслужбі згодом повідомили, що Саакашвілі повернули до Польщі. Не минулося без сутичок, адже невідомі з оточення політика накинулися на правоохоронців.  Згодом з’явилось відео, як правоохоронці у масках та зі зброєю увірвались у ресторан «Сулугуні» та затримали Міхеїла Саакашвілі.

Видворений політик також попросив допомоги у ЄС та пообіцяв повернутись.

Усю ніч екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі провів у готелі у столиці Польщі Варшаві під охороною, яку йому надала польська влада.

У грузинському парламенті заявили: якщо Саакашвілі вирішить надовго залишитися на території Польщі, грузинська сторона скерує до Варшави запит про його екстрадицію.

Міхеїл Саакашвілі пообіцяв, що не проситиме політичного притулку у Польщі. А його адвокати спробують оскаржити в Окружному адміністративному суді Києва видворення з України.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm