Садовому не подобаються «хі-хі» про львівське сміття - хоче «надзвичайний стан»

Комісія з надзвичайних ситуацій Львова вкотре звернулась до президента та прем'єр-міністра з проханням про запровадження в місті режиму надзвичайної екологічної ситуації.

Про це написав мер Львова Андрій Садовий у Facebook.

«На всі попередні звернення - тотальний ігнор та «хі-хі». Вершина цинізму - це облава поліції і вилучення документів та всіх попередніх протоколів комісії НС. Тим часом в місті 8500 тонн невивезених ТПВ (це 850 вантажівок), які нема куди вивозити. Ситуація критична», - написав Садовий.

Він повідомив, що у суботу поліція знову затримала та намагається повернути до Львова вантажівки з усіма легальними документами на вивезення ТПВ з міста.

«Підозрюю, це цілком доступно пояснює мовчанку центральної влади у відповідь на прохання Львова про допомогу», - заявив Садовий.

Він нагадав львів'янам: починаючи з цього тижня -  особливу увагу слід приділяти сортуванню.

«В першу чергу, будемо вивозити органічні відходи. Суворо дотримуйтесь відповідних позначок на тих контейнерах, де вони є. Інші ознакуємо протягом 10 днів», - заявив Садовий.

Тим часом, як вже повідомляв «Вголос», Кабмін готовий виділити 50 млн гривень на облаштування полігону для львівського сміття.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm