Садовому не подобаються «хі-хі» про львівське сміття - хоче «надзвичайний стан»

Комісія з надзвичайних ситуацій Львова вкотре звернулась до президента та прем'єр-міністра з проханням про запровадження в місті режиму надзвичайної екологічної ситуації.

Про це написав мер Львова Андрій Садовий у Facebook.

«На всі попередні звернення - тотальний ігнор та «хі-хі». Вершина цинізму - це облава поліції і вилучення документів та всіх попередніх протоколів комісії НС. Тим часом в місті 8500 тонн невивезених ТПВ (це 850 вантажівок), які нема куди вивозити. Ситуація критична», - написав Садовий.

Він повідомив, що у суботу поліція знову затримала та намагається повернути до Львова вантажівки з усіма легальними документами на вивезення ТПВ з міста.

«Підозрюю, це цілком доступно пояснює мовчанку центральної влади у відповідь на прохання Львова про допомогу», - заявив Садовий.

Він нагадав львів'янам: починаючи з цього тижня -  особливу увагу слід приділяти сортуванню.

«В першу чергу, будемо вивозити органічні відходи. Суворо дотримуйтесь відповідних позначок на тих контейнерах, де вони є. Інші ознакуємо протягом 10 днів», - заявив Садовий.

Тим часом, як вже повідомляв «Вголос», Кабмін готовий виділити 50 млн гривень на облаштування полігону для львівського сміття.

 

«Вголос»

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Так пропоную19 червня 2017 15:03 Відповісти IP:  207.244.70.--- Відповідь. Для початку варто зачинити на клямку усі базари та продовольчі магазини. Як мешканцям не буде чого жерти, то зменшиться радикально кількість органичних відходів. Усі поїдуть на рідні села. Там будуть споживати м’ясо й зеленину. Відповідно на природі будуть срати і смітити. Ось і не буде багато сміття навколо Площі Ринок!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm