«Самопоміч» сама не голосує за рішення про допомогу Львову, – Синютка про «дієту» Березюка

Очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прокоментував заяву про початок голодування голови парламентської фракції «Самопоміч» Олега Березка.

«Як це не прикро, але мені це все нагадує такий великий політичний спектакль. Вчинок пана Олега сьогодні обговорюватимуть по всіх всеукраїнських каналах, а я б хотів, щоб всі загальноукраїнські канали сьогодні говорили про те, що на сесії Миколаївської міськради, де вирішувалося питання про прийняття сміття з території Львова, одного голосу не вистачило для ухвалення рішення. За це рішення не дала жодного голосу фракція «Самопоміч». У мене якась ірреальність зародилася. У мене враження, що це все-таки такий, знаєте, великий політичний спектакль, заручниками якого стали прості мешканці нашого міста», - цитує Синютку 112 Україна.

«Міський голова не виїхав до жодної громади, щоб врегулювати питання вивезення твердих побутових відходів. Він тільки один раз збирав перевізників, щоб дійсно подивитися на стан речей», - наголосив голова ОДА.

Як уже писав Вголос, сьогодні нардеп Березюк оголосив голодування і покинув засідання погоджувальної ради ВР.

Між тим, у мережі уже активно тролять такі чудакуваті методи вирішення катастрофи у Львові.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram