Розгром господарі поля розпочали на 24-й хвилині матчу, коли Віктор Коваленко заробив пенальті, а Даріо Срна його реалізував. Воротар «Браги» збив українця, коли той виходив сам на сам. До слова, в другому таймі Срна віддячився Коваленко, зробивши йому гольовий навіс.

Ще два м'ячі на рахунку захисника «Браги» Рікардо Феррейри, який двічі відзначився автогололами.

У першій грі, нагадаємо, «гірники» у гостях перемогли португальців з рахунком 2:1.

Додамо, що на матчі був аншлаг - 33 617 глядачів.

Матч став рекордним для капітана «Шахтаря». Сьогодні Срна зіграв свій 486-й матч у футболці «гірників». У Степаненка теж ювілей – 150-й поєдинок у складі донецької команди.

Жеребкування півфіналу Ліги Європи відбудеться в п’ятницю, 15 квітня.

Ліга Європи

¼ фіналу. Матч-відповідь

«Шахтар» - «Брага» - 4:0 (2:0)
Голи: Срна, 25 (пен), Феррейра, 42хв (автогол), Коваленко, 50 хв, Феррейра, 73 хв (автогол)