У зустрічі, що завершилася в субботу на харківській арені «Металіст», дублем відзначився  Марлос (23-тя і 47-ма хвилини), По одному голу записали на свій рахунок Віктор Коваленко (51) та Алан Патрік (88). У «Ворскли» авторами м'ячів стали Юрій Коломоєць (53) і Михайло Сергійчук (62).

«Олександрія» перемогла «Чорноморець» (3:1). М'ячі в Одесі забили: Іван Бобко (50) - у господарів; Сергій Старенький (7), Василь Грицук (34, з пенальті) та Артем Полярус (77) - у гостей,

Паралельна зустріч на київській «Оболонь Арені» між кам'янською «Сталлю» та  кропивницькою «Зіркою» завершилася миром - 1:1.

Голи: Орест Кузик (57, з пенальті) - Сергей Петров (50). На 54-й хвилині у складі «Зірки» вилучений з поля Іван Цюпа.