Донеччани відкрили рахунок у цій зустрічі на 24-й хвилині – Тайсон після контратаки спокійно реалізував вихід один на один, вивівши таким чином вперед свою команду. Зазначимо, що перед цим голом чудову можливість відзначитися втратив захисник гостей Ярослав Ракицький, який влучив у каркас воріт.

Подвоїли свою перевагу «гірники» на 79-й хвилині – Давід Хочолава розстріляв воротаря рівнян після подачі з кутового. «Верес» міг мінімум двічі забивати у ворота Андрія Пятова, проте у цей день везіння було не на боці дебютанта УПЛ.

Таким чином, перегравши «Верес», «Шахтар» продовжив «суху» серію у чемпіонаті. Вже сім поєдинків поспіль команда Паулу Фонсеки залишає свої ворота недоторканими.

Тим часом, футболісти київського «Динамо» з рахунком 4:0 обіграли луганську «Зорю».

М'ячі на столичному стадіоні «Динамо»" імені Валерія Лобановського забили Микита Бурда (13-та хвилина), Беньямін Вербич (51), Артем Беседін (54) та Віктор Циганков (88).  На 68-й хвилині французький форвард «Зорі» Давид Фаупала не зміг забити пенальті у ворота голкіпера «Динамо» Дениса Бойка.