«Шире шаг! Я гаварю – пабежал!» – Ківа організував робітничий марш і отримав яйця (фото, відео)

11.07.2018 13:05
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні, 11 липня, на мітингу працівників підприємства «ДніпроАзот» біля будівлі Кабміну невідомі закидали учасників акції протесту яйцями.

Імпровізовані «гранати» впали поряд з організатором заходу, главою Соціалістичної партії України Іллею Ківою, а також полетіли в бік мітингувальників, пишуть «Вести».

Повідомляється, що «атака» відбулася відразу ж після того, як Ківа закінчив свою промову на сцені. На пагорбі з'явилася невелика група людей, яка, закидавши учасників мітингу яйцями, швидко зникла в невідомому напрямку.

Ще вранці учасники акції висадилися з автобусів в районі НСК «Олімпійський», вишикувалися в колону, і рушили по проїжджій частині до будівлі Кабміну. Практично всі вони були в помаранчевих касках, в руках тримали плакати: «Ми хочемо жити і працювати тут!»

Головні вимоги – виплата заборгованостей по зарплатні і повне відновлення роботи підприємства, яке було змушене зупинитися через високу ціну на газ. Раніше співробітники БК «ДніпроАзот» провели мітинг в Кам'янському. Після нього вирішили йти на Київ.

Учасники мітингу скандували: «Ганьба», «Ми хочемо працювати, ми хочемо роботу».

У мережі також з'явилося відео, як Ілля Ківа керує учасниками мітингу.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram