Спальний район Києва із написом Росія дипломати просять виправити ляпи у проморолику ЧС-2018 ВІДЕО

Спальний район Києва із написом «Росія»: дипломати просять виправити ляпи у проморолику ЧС-2018 (ВІДЕО)

11.06.2018 15:30
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
Українське посольство у Великобританії звернулося з проханням до знаменитого британського кінорежисера Гая Річі, відомого такими кримінальними шедеврами, як «Карти, гроші, два стволи», «Великий Куш», «Револьвер», а також дилогією «Шерлок Холмс», із проханням виправити помилку в промо-ролику до Чемпіонату світу-2018 з футболу, що стартує в Росії.

Відповідно до сюжету, молодий футболіст в одному життєвому епізоді зустрівся у своєму дворі з групою гопників. Паралельно з основним сюжетом розповідаються історії з життя знаменитих футболістів – Гаррі Кейна, Месута Озіла, Бенджаміна Менді та Неймара, пише svitua.org.

Відео починається з панорами київського спального району Березняки, поверх якого накладено титр «Росія». А в сцені на кухні на холодильнику видно наліпки, що видають місце зйомки, – на одній (у формі серця) написано українською «З днем закоханих», а ще одна містить логотип українського виробника молока.    

«Дорогий містере Річі, – йдеться у зверненні посольства на офіційній сторінці в Twitter, – можливо, вас увели в оману, але ми нагадуємо, що ви знімали відео в Україні, не в Росії. Ми любимо нашу країну і пишаємося, що ви, разом з іншими відомими кінорежисерами, відвідали Україну, щоб зняти наші місця. Сподіваємося, ви виправите цю помилку», – наголошується в документі посольства України у Великій Британії.

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm