Таку невтішну статистику наводить 25 липня речник Національної поліції Ярослав Тракало на своїй сторінці у Facebook.

«Ще 1694 неповнолітні – були травмовані», – зазначає він.

За словами речника Нацполіції, лідерами цього антирейтингу два останні роки залишаються п'ять областей: Запорізька, Луганська, Миколаївська, Херсонська та Київська.

«У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року поліції вдалося дещо знизити показник смертності неповнолітніх на наших дорогах – на 9,9%. Найперше – завдяки оперативно-профілактичним відпрацюванням та превентивній роботі», – вказує Тракало.

Водночас він констатує: на жаль, трагедія на бульварі Лесі Українки в Києві в ніч на 25 липня, наслідком якої стала смерть під колесами позашляховика дитини, демонструє: тих зусиль, які робить поліція в рамках своїх повноважень, – замало.

«Попри інформаційну кампанію, яку щороку проводить Нацполіція через ЗМІ та зовнішню рекламу, вже очевидним є те, що поліція повинна мати вагоміші важелі впливу на порушників ПДР», – наголошує Тракало.

За його словами, інакше навіть найбільш законослухняні громадяни, діти, щодня виходячи на вулицю, наражають себе на небезпеку стати жертвою водіїв-порушників.

Раніше у середу на нараді з актуальних питань посилення безпеки дорожнього руху прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що проситиме Верховну Раду розглянути в перші пленарні тижні 9-ї сесії пакет законопроектів щодо безпеки на дорогах, зокрема щодо посилення відповідальності за правопорушення.

 

«Вголос»

 

ІА "Вголос": НОВИНИ