Очільниця МОЗу під час брифінгу наголосила, що кандидати не повністю відповідають вимогам, передає ТСН.

«Ми зібрали команду молодих професійних людей, які працюють на поліпшення системи. Ми хотіли б, щоб разом з нами працював держсекретар, який підтримує ці зміни, який буде професійно працювати в нашому міністерстві, коли ми будемо, і продовжить цю роботу, коли нас уже не буде. Але кандидати, які зараз подаються, не до кінця відповідають цим вимогам», - цитує LB.ua Супрун.

Посадовець наголосила, що влада має змінити систему конкурсного відбору держсекретарів. Підтримав Супрун глава Міністерства інфраструктури.

«Тут річ не в особистих уподобаннях Омеляна чи пані Супрун, тут річ у цінностях і принципах. Є факт спроби реваншу», - сказав він. Омелян також поставив ультиматум і наголосив, що не працюватиме із держсекретарем, якого йому обрали.

«Я не чіпляюся за жодні посади і працюю для країни тільки тоді, коли можу бути ефективним. Тому хтось із нас працювати в цьому міністерстві не буде», - пояснив міністр.

Як відомо, посада державного секретаря з'явилася в Україні в рамках реформи державної служби. Держсекретарі працюватимуть у кожному міністерстві. Вони мають керувати апаратом міністерства та розробляти механізми реалізації ініціатив міністра. Конкурс на посади держсекретарів у восьми міністерствах був оголошений Кабміном 11 жовтня 2016 року. Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби вже обрала держсекретарів для Міністерства інфраструктури (Андрія Галущака), МЕРТ (Олексія Перевезенцева), Мінкульту (Ростислава Карандєєва), Міністерства інформаційної політики (Артема Біденка), МВС (Олексія Тахтая), Міністерства енергетики та вугільної промисловості (Максима Немчинова).
 

ІА "Вголос": НОВИНИ