Синютка доручив провести розслідування щодо виділення землі учасникам АТО

Синютка доручив провести розслідування щодо виділення землі учасникам АТО

Голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив провести службове розслідування щодо виділення землі учасникам АТО біля с. Наварія Пустомитівського району Львівщини.

Про це він заявив сьогодні, 11 червня, під час апаратної наради, передає кореспондент «Вголосу».

«За тими даними, які я подивився, попередньо можу стверджувати про те, що не всі, які отримали землю, є учасниками бойових дій. Але цю землю, я свято був переконаний в тому, коли підписував розпорядження, що ми даємо учасникам бойових дій, – зазначив він.

Також очільник Львівщини додав: «Тому в мене є прохання, щоб ми провели з цього приводу службове розслідування. По-перше: кому ми давали землю, і друге: яким чином ці люди проходили через комісію, яка створена при обласній державній адміністрації, що перевіряє участь людей у бойових діях».

Розслідування в ОДА мають провести у 10-денний термін. Після цього відбудеться нарада з учасниками АТО Пустомитівського району.  

Зазначимо, у ЗМІ з'явилася інформація, що вісімдесят три ділянки поблизу озера Наварія у Пустомитівському районі, яке лише за 15 кілометрів від Львова, безкоштовно передадуть у приватну власність. Згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, ділянки виділяють на підставі клопотань учасників антитерористичної операції. Втім, перевіривши всі імена у списку 83 щасливчиків, «Наші гроші. Львів» знайшли там не тільки учасників АТО, а й цілу низку бізнесменів.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram