Терористи на Донбасі стратили 134 людини, - ГПУ

Бойовики «ДНР/ЛНР» та російські військові стратили понад 130 осіб на окупованій території Донбасу.
Фото: Уніан Фото: Уніан

Про це йдеться в офіційній відповіді Генпрокуратури України на запит видання «РБК-Україна».

Цю інформацію ГПУ отримала від свідків у кримінальному провадженні щодо фактів вчинення на окупованих територіях широкомасштабних та систематичних порушень законів і звичаїв ведення війни.

Зазначається, що наразі у досудовому розслідуванні цієї справи було допитано як потерпілих понад 900 осіб. Цих людей утримували у полоні бойовики, під час чого їх катували.

«Потерпілі повідомили, що вони були свідками вбивства 134 військовослужбовців та цивільних осіб, 121 особа до цього часу не ідентифікована. Разом із тим, під час розслідування виявлені факти вбивства військовослужбовцями Збройних сил Росії та учасниками терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» полонених військовослужбовців та цивільних осіб», - наголосили у відомстві.

Завдяки допиту потерпілих було ідентифіковано 13 людей, яких вбили окупанти з «ЛНР/ДНР». Зокрема, масові вбивства, відповідно до інформації свідків, були у містах Слов'янськ, Горлівка, Макіївка та в районі міста Іловайськ Донецької області.

Зараз слідчі перевіряють понад десять осіб з числа бойовиків та російських військових на причетність до цих злочинів. 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • подумалось19 червня 2017 15:19 Відповісти IP:  93.77.158.--- Якби Головнокомандуач УПА --Шухевич Р. тільки би здалека почув, що повбивали українців, він би тих ублю-дків -- розтерзав , вирізав би до останнього коліна, тую мразь.
  • 201719 червня 2017 20:15 Відповісти IP:  198.96.155.--- Шухевич только и научился,что сапоги лизать фашистам и жопы ихним командирам!!!
  • Каліфорнія19 червня 2017 14:18 Відповісти IP:  78.129.137.--- Амністія, переговори. Тьфу.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram