«Toyota» зупинить свої заводи в Японії через брак сталі

Найбільший японський автоконцерн Toyota Motor може з 8 лютого на тиждень зупинити виробництво на своїх підприємствах в Японії.

Як повідомило агентство Kyodo, це пов'язано з браком стали в результаті вибуху на одному із заводів-постачальників в префектурі Айті, який стався в січні, передає «ТАСС.ру».

Відзначається, що з 1 по 5 лютого Toyota заборонила співробітникам заводів працювати понаднормово. Остаточне рішення про необхідність призупинення виробництва буде ухвалено протягом наступного тижня.

Вибух на заводі компанії Aichi Steel стався 8 січня. В результаті інциденту ніхто не постраждав, проте одна з виробничих ліній була серйозно пошкоджена. Її ремонт завершиться тільки в березні.

Незважаючи на збільшення виробництва на інших лініях, а також додаткові поставки з інших сталеливарних заводів, Toyota почала зазнавати труднощів з випуском машин на поточному рівні.

У Японії Toyota належить 16 підприємств, на яких виробляються автомобілі і комплектуючі до них. Щодня в країні з конвеєра сходить 13-14 тис. машин цієї марки.

Теги: Toyota, Сталь

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram