Про це повідомив журналістам у неділю голова світової ради з подорожей і туризму (World Travel and Tourism Council, WTTC) Джеральд Лоулесс, пише Інтерфакс-Україна.

«Щорічне зростання міжнародного туризму становить 5%, незважаючи на всі складнощі і проблеми з безпекою. Люди в соцмережах діляться своїми переживаннями, враженнями, емоціями і таким чином розвивають туризм навіть без нашої участі. Цього року ми бачимо зростання туризму на багатьох ринках, зокрема в Туреччині, яка відновлюється після спаду 2016 року», – наголосив він на прес-конференції в рамках святкування 25-річчя міжнародного туристичного холдингу OTI в турецькій Анталії.

Д.Лоулесс нагадав, що внесок туризму у світовий ВВП досягає сьогодні 10%. Туризм створює понад 290 млн або 10% робочих місць, даючи зайнятість, зокрема, молоді та жінкам.

«У 2016 році у світі було здійснено понад 1,2 млрд турпоїздок. Дуже швидко зростає китайський ринок виїзного туризму, минулого року подорожували за кордон 130 млн китайських туристів. Я живу в Дубаї і бачу безліч туристів з Китаю. Думаю, і Туреччина, і інші країни зможуть скористатися цим величезним ринком», – наголосив він.

Д.Лоулесс висловив сподівання, що в світі буде ширше використовуватися система електронних віз.

«Ми бачимо, що якщо країна переходить на електронні візи, це дає можливість залучити більше іноземних туристів. Крім того, ми вважаємо, що візи мають видаватися не за національною ознакою, а за тим, наскільки людина підходить для тієї країни, куди їде. Чимало терактів у Європі скоювали не приїжджі, а ті, хто народився в європейських країнах», – сказав він.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ