У Чумацькому шляху виявили розумну інопланетну цивілізацію

Американські вчені Луїс Анкордокі, Сусанна Вебер, Хорхе Соріано показали, що в Чумацькому шляху існує інопланетна цивілізація, яка здатна вийти на контакт із землянами.

Про це пише «Лента.ру».

Фахівці модифікували рівняння Дрейка, яке представляє собою рівність, з одного боку якого знаходиться твір семи множників, а з іншого – число позаземних цивілізацій.

Фахівці показали, що в галактичних масштабах, тобто в межах десяти кілопарсек від Сонця, що можна порівняти з радіусом диска Чумацького шляху, знаходиться як мінімум одна інопланетна цивілізація, в розпорядженні якої є доступні для комунікації з Землею засоби.

У підході вчених кількість планет з цивілізаціями, здатними на контакт, виявляється пов'язаною з темпами народження небесних тіл, розташованих в межах зони населеності навколо материнської зірки. Існуванню життя, в свою чергу, можуть загрожувати потужні гамма-сплески.

Фахівці вважають, що космічні обсерваторії TESS (Transiting Exoplanet Survey Satellite) і JWST (James Webb Space Telescope), які готуються до запуску, дозволять перевірити висновки роботи.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram