У Гімалаях потребують допомоги двоє альпіністів з Польщі та Франції ФОТО

У Гімалаях потребують допомоги двоє альпіністів з Польщі та Франції (ФОТО)

Альпіністи Елізабет Револь з Франції і Томаш Мацкевич з Польщі застрягли під час спуску з вершини восьмитисячника Нанга-Парбат в Гімалаях

Про це повідомляє Polsat News.

Альпіністи переночували на досягнутій висоті, потім спробували спуститися вниз, але їм це не вдалося, тому вони попросили допомоги.

Посольства двох країн організували рятувальну операцію, але поки що альпіністів врятувати не вдалося. Револь повідомила СМС, що Мацкевич задихається.

Це вже сьома спроба взяти вершину Нанга-Парбат польським альпіністом, втретє з француженкою Елізабет Револь. Томаш Мацкевич щорічно організовує зимові сходження, на що збирає кошти за допомогою інтернету.

Організована рятувальна операція. У суботу вранці вилітають два вертольоти.

Як уточнює Everest Today, Елізабет Ревеоль і Томаш Мацкевич застрягли на висоті близько 7400 м під верхнім куполом вчора. Після ночі, проведеної на висоті, вони намагаються знизитись. На даний момент їм вдалося пройти на 200 метрів нижче. 

Гора Нанга-Парбат перебуває на північному заході Гімалаїв і входить в першу трійку найнебезпечніших для сходження восьмитисячників зі смертністю 22,3% щодо числа тих, які досягли вершини.

Вперше вершина Нанга-Парбат у зимовий час була взята 26 лютого 2016 року.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram