У Хмельницькому представники УПЦ МП пропагують «рускій мір»

У Хмельницькому УПЦ МП продає диски з георгіївською стрічкою на обкладинці.

Про це на своїй Facebook сторінці повідомив місцевий мешканець Віктор Бурлик.

За його словами, нещодавно разом з друзями він відвідав Молодіжний центр УПЦ. «Виявили торгівлю дисками, на обкладинці яких була зображена георгіївська стрічка, віднедавна заборонена на законодавчому рівні. Щоб перевірити, як виконується закон, було викликано наряд поліції, який зафіксував це правопорушення та склав відповідний адмінматеріал», - зазначив Віктор.

Бурлик сказав, що приміщення, в якому знаходиться цей центр, є міською комунальною власністю, та надане попередньою владою в безкоштовне користування.

«Мене особисто не дивує присутність «сєпарської» символіки в закладах московського патріархату, оскільки це відкритий антиукраїнський елемент, спрямований сіяти розбрат в суспільстві», - додав він.
 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

 • СВіЙ11 липня 2017 14:19 Відповісти IP:  194.44.194.--- Ну й правильно, що не дивує!
  Вони ж МАСКОВСКІЙ ПАТРІАРХАТ!
  Тут ключове слово - МАААААСКОВСКІЙ!!!
  От тільки з наших таки людей складається!!!...
  - Це дуже сумно!
  Сумно і страшно, що не зважаючи ні на що, включно з їх "канонічністю", люди далі до них належать!!!
  Щодо "канонічності":
  «Московська православна церква 141 рік (з 1448 по 1589 рр.) не мала офіційного визнання своєї автокефалії, яке дістала так.
  - Правитель держави Борис Годунов запропонував Константинопольському Патріархові Ієремії ІІ (Траносу) переїхати з захопленого османами Константинополя до Московії. Патріарх приїхав для переговорів, але на місці виявилося, що Годунов хоче залишити у престольному місті — Москві — власного митрополита, а Патріарху пропонує надати резиденцію у «древній столиці» — Владимирі-на-Клязьмі. Коли Ієремія на це не погодився, то Годунов почав вимагати від нього надання неканонічному Московському митрополиту титулу Патріарха. Цікаво, що ієрархи Московської Митрополії навіть не спілкувалися у вирішенні цих питань. Зрештою, під тиском мирської влади та обставин (ПІСЛЯ ПІВРІЧНОГО УТРИМАННЯ У МОСКВІ В НЕВОЛІ (!!!) У 1588 РОЦІ), Патріарх Ієремія погодився на умови Бориса Годунова».
  (wikipedia.org/wiki/Російська православна церква)

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm