У Калінінградській області спостерігається мілітаризація - міністр внутрішніх справ Польщі

У Калінінградській області спостерігається мілітаризація, - міністр внутрішніх справ Польщі

Уряд Польщі не планує відновлювати малого прикордонного руху з Росією. Як завивив віце-міністр внутрішніх справ і адміністарції Якуб Скіба, рішення щодо припинення руху було і є продиктоване національною безпекою.

Передає Польське радіо

Питання відновлення малого прикордонного руху з Росією обговорено в Сеймі на прохання мешканців північної Польщі, яка межує з Калініградською областю, і які зацікавлені у приверненні попереднього стану.

Однак, за словами віце-міністра Якуба Скіби, рішення залишається в силі. Це зумовлено тим фактом, що на кордоні з Калінінградською областю спостерігається посилення негативних явищ, таких як зростаюча мілітаризація області, посилення активності служб безпеки та інших російських сил.

Якуб Скіба також вказав на інші потенційно небезпечні гібридні дії, пов’язані з розвідкою, кібератаками, провокаціями та економічним тиском.

Польща призупинила малий прикордонний рух з Росією у липні 2016 року, напередодні саміту НАТО у Варшаві та Світових днів молоді у Кракові. З того часу малого прикордонного руху з Росією не поновлено.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram