У Канаді кит убив рибалку, який врятував йому життя

Канадський рибалка Джо Голуетт загинув через кілька хвилин після того, як врятував кита з невода. Тварина після звільнення на смерть вдарила свого рятувальника.

Про це пише ТСН за інформацією канадського видання Medicine Hat News.

Гоулетт з канадського острову Кемпобелло і раніше рятував китів, які заплуталися у неводах, – за останні 15 років близько двох десятків ссавців вижили завдяки йому.

У понеділок, 10 липня, він сів у судно біля східного узбережжя провінції і вирушив на порятунок атлантичного гладкого кита, який заплутався у рибальській сітці. Про це повідомив Меккі Ґрін з команди рятувальників Кемпобелло.

Ґрін не був з Гоулеттом на судні, йому лише повідомили, що 59-річний рибалка загинув одразу після порятунку тварини. Кит звільнився від мотузок та вдарив рятівника, коли відпливав геть.

«Вони повністю розплутали кита, а потім сталося щось дивне, і кит зробив великий кидок», – сказав Ґрін, який заснував рятувальну команду з Гоулеттом 2002 року і досі працював з ним у тісному контакті.

«Джо точно не хотів, щоб ми зупинилися через це. Це те, що він любив, і немає кращого відчуття, ніж розплутати кита, і я знаю, наскільки добре він почувався після того, як звільнив кита», – додав Ґрін.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram