У ЛОР оголосили конкурси, спрямовані на співпрацю Львівщини зі сходом України

Сьогодні у Львівській обласній раді оголосили кілька конкурсів, які адмініструватиме Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна». Це конкурси освітніх, а також культурних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей та конкурс обмінів між ЗМІ Львівщини та Луганщини.

Про це сьогодні, 23 березня, під час брифінгу розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, передає кореспондент «Вголосу».

«Ми готові підтримати в кожному з цих блоків окремі проекти, які напишуть громадські організації чи освітні, культурні установи і представники ЗМІ, спрямовані на посилення інтеграції між Львівщиною та Луганщиною. З Луганського боку такі самі умови та конкурсу і дедлайн прийому заявок – до 1 травня», наголоси він.

Окрім цього, за словами очільника ЛОР, в раді оголосили конкурси, що стосуються карпатської проблематики. Львівська область фінансуватиме проекти загалом на суму 2 млн грн.

Також Олександр Ганущин додав: «Окрім цього, ми перемогли в конкурсі секторальної підтримки Європейського Союзу з проектом «Карпатська мережа». Там також будуть мікропроекти, які фінансуватимуть невеликі карпатські ініціативи до 250 тисяч грн».

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm