У Львівській облраді хочуть збільшити допомогу ветеранам УПА та репресованим

У Львівській облраді хочуть збільшити допомогу ветеранам УПА та репресованим

Фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді ініціює підвищення розміру одноразової матеріальної допомоги ветеранам УПА та політв’язням і репресованим у 2018 році. У проекті рішення, яке 5 лютого 2018 року подав до ради голова фракції Олег Панькевич, запропоновано збільшити суму виплати з однієї тисячі гривень до 1700 грн., тобто прирівняти до прожиткового мінімуму.

Про це повідомляє прес-служба партії

Як пояснюють свободівці, до фракції ВО «Свобода» звернувся голова Львівської обласної спілки політичних в'язнів України Степан Яхницький з приводу можливості збільшення одноразової адресної допомоги політв’язням і репресованим, яка щорічно виділяється з обласного бюджету, до розміру прожиткового мінімуму.

Фракція підготувала проект рішення, в якому пропонує встановити у 2018 році одноразову адресну допомогу для зазначених категорій громадян у розмірі прожиткового мінімуму, передбаченого Законом України «Про Державний бюджет на 2018 рік».

У проекті рішення також передбачено внести зміни до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018–2020 роки, зокрема збільшити на 8 млн  40,656 тис. грн  видатки за загальним фондом обласного бюджету на виплату адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії, реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій за кошти від перевиконання обласного бюджету.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram