У Львові обмежили діяльність закладів грального бізнесу

Сьогодні, 12 липня, депутати Львівської міської ради проголовували за ухвалу «Про організацію роботи щодо протидії гральному бізнесу та розповсюдженню азартних ігор на території м. Львова», чим обмежили діяльність цих закладів у місті.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Документ передбачає звернення до Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо здійснення перевірки таких об’єктів грального бізнесу на території м. Львова. Також – до Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області щодо аналізу та здійснення перевірки фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з організацією таких закладів.

Відповідно до ухвали у місті Львові мають перевірити усі тимчасові  споруди, які використовуються як об’єкти грального бізнесу, також підготувати проект ухвали міської ради щодо виключення тимчасових споруд, які використовуються як об’єкти грального бізнесу, з переліку тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Також мають оприлюднити і перелік власників та адрес нежитлових приміщень та споруд, які використовуються як об’єкти грального бізнесу.

«Впровадити практику у навчально-виховному процесі закладів загальної середньої освіти м. Львова реалізації комплексу організаційно-профілактичних заходів щодо запобігання формуванню серед неповнолітніх залежності від азартних ігор.  Заборонити розташування об’єктів грального бізнесу на відстані 500 м від навчальних закладів та закладів охорони здоров’я», - йдеться у тексті ухвали.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram