«У нас немає управління архітектури»: у Садового відхрестились від хабара у розмірі $25 тис.

У Львівській міській раді заперечують, що начальник управління архітектури та містобудування Львівської міської ради Юліан Чаплінський через посередників вимагав від забудовника $25 тис.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Львівській міській раді не відомі жодні факти про затримання на неправомірній вигоді службових осіб Львівської міської ради. Просимо Генеральну прокуратуру бути коректною у поданні інформації та, в разі виявлення фактів порушень у діях посадовців мерії, повідомити Львівську міську раду.  Додамо, що в структурі Львівської міської ради немає посади директора управління архітектури, про що йшлося у повідомленні пані Лариси Сарган, прес-секретаря ГПУ», - йдеться у повідомленні.

Прокоментував ситуацію також і начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський. Він заявив, що нічого не знає про хабар.

«Містобудівні документи по вул. Господарській, 21 в мерії не готували. До нас за такою адресою ніхто не звертався. Ми жодних дозволів не видавали. Навіть не вели переговорів», - прокоментував Юліан Чаплінський. 

Нагадаємо, у Львові затримали керівника проектної організації та юриста, які вимагали від забудовника 25 тис. доларів, щоб передати їх директору управління архітектури Львівської міської ради Юліану Чаплінському.

Як стало відомо «Вголосу», станом на п'ятницю, 16 лютого,  начальник управління архітектури та урбаністики, головний архітектор міста департаменту містобудування Львівської міської ради Юліан Чаплінський перебував на лікарняному.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram