У Німеччині літніх людей з алкогольною залежність лікують вином і пивом

Йдеться про будинок для людей похилого віку Св. Йозефа, в якому нещодавно благодійна католицька організація «Карітас» (Caritas Altenzentrum St.Josef) відкрила відділення для літніх людей, які страждають на алкогольну залежність.

Про це повідомляє DW.

Зазначається, що медики разом із таблетками для лікування призначають пиво і вино, які видаються в невеликих дозах. Окрім того, усе відбувається під суворим контролем фахівців.

«У цьому випадку йдеться не про те, щоб цілком обмежити літніх людей вживати алкоголь, що майже безнадійно, а про те, щоб допомогти їм стримувати, контролювати свою алкогольну залежність. При цьому режим дня побудований так, щоб якомога ефективніше відвернути людей від бажання випити», – розповідає директор будинку для людей похилого віку Тіно Габерле.

Також наголошується, що понад мільйон жителів Німеччини страждають від алкогольної залежності різного ступеня тяжкості. Серед них чимало літніх людей, для яких, як вважають багато лікарів, радикальна антиалкогольна терапія скоріше шкідлива, ніж корисна.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm