У Парламенті зареєстрували проект постанови про позачергові вибори до Конотопської міськради

11 серпня 2017 року народні депутати від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андрій Іллєнко та Олег Осуховський зареєстрували у Верховній Раді України проект Постанови «Про призначення позачергових виборів депутатів Конотопської міської ради». Документ передбачає дострокове припинення повноважень депутатів Конотопської міськради VII скликання та призначення позачергових виборів.

Прес-служба об'єднання інформує, що припинення повноважень депутатів обґрунтоване їхньою піврічною відсутністю на сесіях міської ради, що поставило під загрозу життєдіяльність міста. Крім того, ігнорування депутатами ради Конституції України та вимог законів «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», порушення регламенту Конотопської міської ради VІІ скликання та Статуту територіальної громади Конотопа підривають засади місцевого самоврядування та суперечать інтересам територіяльної громади міста.

«Системне невідвідування більшістю депутатського корпусу Конотопської міської ради пленарних засідань, відсутність кворуму на пленарних засіданнях не дозволяє Конотопській міськраді вирішувати питання місцевого значення, що фактично позбавляє територіяльну громаду Конотопа права на місцеве самоврядування та розв’язання проблем соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища,  в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку», – сказано в пояснювальній записці до проекту постанови.

Нагадаємо, задля припинення саботажу депутатського складу міськради міський голова Конотопа Артем Семеніхін пішки пройшов 250 кілометрів до Києва, щоби передати звернення від громади міста Президенту України.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm