У ресторані під Львовом отруїлось четверо людей

У ресторані під Львовом отруїлось четверо людей

У ресторані «Отаман», що розташований у с. Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області, отруїлось четверо людей.

Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

«17 липня до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поступило повідомлення про госпіталізацію до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні впродовж останньої доби 4-х пацієнтів із діагнозом ХТІ (харчова токсикоз-інфекція) та ГКІ (гостра кишкова інфекція, з числа тих, що харчувались в ресторані «Отаман» за адресою с. Пасіки-Зубрицькі вул. Мазепи, 120, Пустомитівського району 14-15 липня. У закладі у ці дні святкувались два весілля, день народження та просто харчувались відвідувачі», – йдеться у повідомленні.

Стан хворих середньої тяжкості, всі – мешканці м. Львова. Здійснюється комплекс лікувально-діагностичних заходів відповідно до клінічних протоколів МОЗ України.

Як писав «Вголос», після вживання їжі у закладі громадського харчування «Tomash Kebab», що за адресою: м. Львів вул. П. Куліша,10, 29 осіб потрапили у лікарню.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram