У Росії відповіли на пропозицію президента Чехії про компенсацію за Крим

У Росії відповіли на пропозицію президента Чехії про компенсацію за Крим

Позиція, висловлена ​​президентом Чехії про те, що Крим нібито належить Росії, вітається. Але ось те, що за анексію треба виплатити компенсацію Україні – неприпустимо.

Таку заяву зроблено головою комітету Держдуми з міжнародних справ Леонідом Слуцьким, передає «Інтерфакс».

«Заяву президента Чехії Мілоша Земана, який визнав, по суті, приєднання Криму до Росії доконаним фактом, можна тільки вітати. Однак його пропозиція виплатити Україні компенсацію в будь-якій формі не витримує критики», – сказав Слуцький журналістам у вівторок.

За його словами, Росія нічого нікому платити не буде.

«Крим – це не предмет торгу або угоди. Возз'єднання півострова з РФ відбулося на основі прямого волевиявлення  народу, а не шляхом купівлі-продажу», – підкреслив політик.

Як писав «Вголос», Земан під час свого виступу в ПАРЄ запропонував вирішити питання з Кримом за допомогою виплат Україні. Реакції ПАРЄ на такі слова не було.

На зяву відреагував глава МЗС України Павло Клімкін. Він переконаний, що ті, хто запросили Земана, знали, що він скаже.

І посольство Чехії підтвердило, що не змінює своєї позиції щодо санкцій, які стосуються Росії, і далі стоїть в цьому на спільній позиції з Європейським союзом про необхідність зберігати ці санкції після чергових заяв президента країни Мілоша Земана.


«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram