У Верховній Раді з’явився новий депутат від БПП

Сьогодні присягу склав депутат від партії «Блок Петра Порошенка» Роман Зварич, який прийшов на місце Валерія Пацкана, новообраного голови Рахункової палати.

Відповідну присягу він проголосив з трибуни парламенту. Після цього голова Верховної Ради України Андрій Парубій побажав Зваричу плідної роботи. Також він повідомив про входження нардепа до фракції «БПП», - пише Українська правда.

Як повідомлялося, новообраний депутат проживає в місті Києві, безпартійний, включений до виборчого списку партії «БПП» під №82. Зварич заходить до Ради на місце, що звільнилося після призначення Валерія Пацкана головою Рахункової палати.

Роман Зварич був міністром юстиції в урядах Юлії Тимошенко у 2005 році та Віктора Януковича – у 2006 за квотою партії «Наша Україна» Віктора  Ющенка. При Тимошенко він опинився в центрі скандалу, оскільки з'ясувалося, що в нього немає юридичної освіти.

Також Зварич був народним депутатом Верховної Ради 3-6 скликань, брав активну участь у створенні «помаранчевої» урядової коаліції.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram