У звільненому від бойовиків «ДНР» Південному знищені цілі вулиці: оприлюднено жахаючі кадри

24.06.2018 14:41
Зображення 1 / 6 Використовуйте клавіші для перегляду
У населеному пункті Південне на Донеччині, яке українські військові звільнили у травні, бойовики цілеспрямовано знищили цілі вулиці.

Про це повідомляє оперативне командування «Північ» у Facebook.

«Населений пункт Південне був занятий українськими військовими без боїв і мав отримати шанс на повне відновлення цивілізованого життя. Проте російські окупанти почали його цілеспрямовану руйнацію і створення умов для повного виїзду його мешканців. Їх будинки щоденно піддавались обстрілам та підпалам освітлювальними мінами і снарядами та трасуючими кулями», –  йдеться у повідомленні.

У результаті у Південному знищені цілі вулиці.

«Відсутність гарантій від ОРДО на безпечну роботу пожежних розрахунків та рятувальників унеможливлює збереження інфраструктури та цивільних будинків. Більше того, будь-який транспорт, що рухається у бік селища, чи у зворотному напрямку піддається обстрілу», – йдеться в повідомленні.

Українські військові переконані, що окупанти навмисно руйнують цивільну інфраструктуру та обстрілюють мирні житлові квартали, щоб деморалізувати цивільне населення та підірвати довіру до військового керівництва, при цьому постійно транслюючи штучний меседж – «Якби тут не було українських військових – по вам би не стріляли».


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram