Україна до 2020 року має забезпечити себе газом власного видобутку

В уряді планують до 2020 року зробити Україну енергонезалежною.
Про це Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон розповів Директору Євразійського центру Атлантичної Ради Джону Гербсту в ході бесіди, що сьогодні відбулася в Будинку Уряду України, повідомляє Урядовий портал.

«Основа Енергетичної стратегії України-2035 – енергетична безпека країни, комплексний розвиток енергетики з урахуванням екологічних вимог, забезпечення інтеграції електричного та газового секторів України до ринку європейських країн, збільшення долі «зеленої» енергії, все більшої відмови від викопних видів палива. Наше короткострокове завдання – до 2020 року суттєво наростити власний видобуток газу та збільшити питому вагу альтернативних джерел енергії до 11%», - зазначив Володимир Кістіон.

За його словами, в України вже є помітні позитивні зрушення: прийнято Концепцію розвитку газовидобувної галузі, у парламенті знаходяться законопроекти, якими пропонується знизити рентну ставку для газу, видобутого з нових свердловин, спростити процедури відведення земельних ділянок для здійснення геологорозвідувальних робіт.

«Ми працюємо над запровадженням прозорих й зрозумілих умов роботи в нафтогазовій сфері, без затягування реалізації проектів в часі, як для українського бізнесу, так і закордонного - щоб усі працювали у рівних умовах на благо України. Бо наше завдання не лише забезпечувати себе повністю власними енергоресурсами, але й стати експортером нафти і газу в Європу. А без новітніх технологій, якими володіють передові міжнародні компанії, та інвестицій, поставлених нами цілей швидко не досягнути», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

У свою чергу Директор Євразійського центру Атлантичної Ради, екс-посол США в Україні Джон Гербст відзначив великий потенціал України як в традиційній, так і альтернативній енергетиці й висловив зацікавленість іноземних інвесторів, зокрема американських, працювати в нашій державі.

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

 • 201716 червня 2017 22:32 Відповісти IP:  188.166.0.--- Украина себя уже давно может обеспечить газом. Только с людей надо слупить бабло,типа "не наше". Пока народ тупой,такая схема проканает. Народ поумнеет-держитесь,патриоты....С говном смешают и на фамилии не посмотрят!
 • ЛЕВ16 червня 2017 23:14 Відповісти IP:  188.230.60.--- Починати треба з трупних газів москалів!
 • 201716 червня 2017 23:26 Відповісти IP:  163.172.67.--- Ну ты и долбень рогульский!!! Читай и слушай,и смотри ваше СМИ и дальше!
 • ЛЕВ17 червня 2017 01:52 IP:  188.230.60.--- Наші ЗМІ скромно промовчують, що всі москалі повинні бути трупами. Кацапи кажуть, що їх 140 млн. рил. З такої кількості дохлої худоби буде достатньо трупного газу...
 • Fakt16 червня 2017 20:01 Відповісти IP:  194.44.30.--- Можливості видобувної промисловості в Україні є грандіозними, – стверджують фахівці.
  Близько третини, за прогнозами науковців, міститься у надрах Західної України.
  Якщо профінансувати належним чином розробку родовищ, Україна отримає промислову продукцію вже у найближчому майбутньому.
  Експерти переконані, якби Україна зорієнтувалася на власний газ, могла би лідирувати у світі.
  Джерело:http://www.pohlyad.com/news/n/97937

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm